

Всі моделі міжкімнатних дверей можуть бути виготовлені в чотирьох доступних кольорах декоративного італійського екошпону (Дуб моко, Дуб лате, Саксонський дуб і Сіре дерево) і комплектуватися аналогічно до будь-яких із чотирьох варіантів скла під замовлення (Білий сатин, Сатин бронза, Чорний лакобель (Бельгія), Сірий графіт).

Технологія Lamitex — ламінат безперервного пресування під низьким тиском, яка дає такі високі показники якості. технологія, яка випереджає світ.
- 100% Eco-frendly Ми використовуємо спеціальне покриття, яке не містить забруднювальних речовин, повторно переробляється й не виділяє токсичні гази під час горіння.
- Покриття не блякне й не розтріскується під впливом прямих сонячних променів.
- Матеріал не допускає потрапляння вологи всередину виробу.
- Чищення дверей не займає багато часу, а засоби для догляду не шкодять поверхні.
- Покриття тішить око та прикрашає інтер'єр, а також дарує неймовірні тактильні відчуття.
Міцність конструкції забезпечує масив дерева в стоєвому царзі, а кращу адегезію — шар переклеєного МДФ по всій поверхні полотна.
- Товщина внутрішньої декоративної філенки — 8 мм МДФ.
- Загальна товщина полотна 40 мм
- Полотно без крайок і стиків на торцях і лицьовій поверхні, технологія повного обгортання заготівки. Полотно слугує довго та надійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leador |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Стан | Новий |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип скла | Матове |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Конструктивні особливості | Рамкові, Фільончасті |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Екошпон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Комплектація | |
| Ущільнювачі | Так |
| Лиштви | Так |
| Розміри | |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина полотна, мм | 400, 600, 700, 800 і 900 мм |
| Гарантійний термін експлуатації дверного полотна | 48 міс. |
| Колір скла | на вибір - біле, сіре, бронза і чорне |
- Ціна: 2 646 ₴




