
Фабрика міжкімнатних дверей LEADOR виготовляються за італійською технологією на сучасному обладнанні дверні коробки з ущільнювачем.
Як довговічний надійний декоративного покриття застосовується ультрамодний італійський екокошпон Sincrolam компанії "Lamitex srl" виготовлений за власною ексклюзивною технологією та з ексклюзивними кольорами.
Екошпон Sincolarm — це багатошаровий ламінат (продукт високотехнологічний, з високими показниками екологічності та міцності), що отримується внаслідок тривалого пресування деревних волокон і синтетичних сполучних.
Дверна коробка доступна в наступний колірному виготовленню

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leador |
| Країна виробник | Україна |
| Форма лиштви | Плоский |
| Обробка поверхні | Ламінат |
| Форма дверної коробки | Прямокутна |
| Вид дверного погонажу | Налічник |
| Тип дверного погонажу | Звичайний |
| Матеріал погонажу | МДФ |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 2150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори дверної коробки | Венге, горіх, дуб грей і білений дуб |
| Порода дерева | мдф |
- Ціна: 187 ₴

