
представлені в популярних кольорах капучино, сірий (Grey 3D) і венге. Це сучасні комфортні та стильні двері з горизонтальним геометричним візерунком і вставками білого сатинового скла "Magic Fog".
Двері міжкімнатні Порта (Porta) виготовляються за безкрайковою технологією, за якої заготівка дверного полотна обертається покриттям на 360 градусів, це забезпечує високу якість і брак браку у виробах, виключається відшарування крайок і покриття. Такі двері мають естетичніший вигляд.
У конструкції Інтер'єрних дверей серії Порта використаний композитний меблевий щит із ЛВЛ-брусу (LVL-брус — брус із клейового шпону листяних порід дерев має високу міцність до горизонтальних навантажень і використовуються як нестисні елементи каркаса). Двері покриті декоративним еко шпоном підвищеної щільності виробництва Німеччини. Період експлуатації у звичайному режимі не менш ніж 15 років. Легкість, тепло та звукоізоляцію міжкімнатних дверей Порта забезпечує композитний меблевий щит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтер'єрні двері |
| Країна виробник | Білорусь |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Екошпон |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверної коробки | МДФ |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Розміри | |
| Товщина дверей | 35 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Ширина дверного полотна | 900 мм, 700 мм, 600 мм, 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | мдф |
| Комплектація | |
| Коробка МДФ ламінована 2070*70*26 мм | 132 грн. |
| Наличник ламінований 2170*70*8 мм | 62 грн. |
| Добір ламінований 2150*120*8 мм | 132 грн. |
| Добір ламінований 2150*200*8 мм | 190 грн. |
- Ціна: 2 574 ₴

