
представлені в білому кольорі жасмин у вільному виконанні в сучасному лаконічному стилі.
"Інтер'єрні двері" в моделі Весна об'єднали класичний тиснений декор на полотні та сучасний стильний білий колір, який чудово підійде сучасним квартирам.
Виготовлені міжкімнатні двері з МДФ каркаса, який покритий двома фактурними плитами МДФ (спресовані методом гарячого формування під високим тиском) і покриті тришаровою фінішною плівкою класу CPL (штучний шпон) зі стійким захисним лаком і високими експлуатаційними показниками, який у звичайному режимі експлуатується 15 років. Легкість, тепло та звукоізоляцію міжкімнатних дверей Весна забезпечує дрібнопористий стільниковий заповнювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтер'єрні двері |
| Країна виробник | Білорусь |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Фініш-плівка |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверної коробки | МДФ |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Товщина дверей | 35 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Ширина дверного полотна | 900 мм, 700 мм, 600 мм, 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | мдф |
| Комплектація | |
| Коробка МДФ ламінована 2070*70*26 мм | 195 грн./ брус |
| Наличник ламінований 2170*70*8 мм | 87 грн. |
| Добір ламінований 2150*120*8 мм | 150 грн. |
- Ціна: 1 243 ₴





