Завдяки наповнювачу Memory Foam - в'язко-еластична піна, новий пружний гіпоалергенний матеріал — подушка має мікропористу структуру й унікальну здатність «запам'ятовувати» форму тіла, ідеально повторюючи її та створюючи в людини відчуття комфорту, яке чимось схоже на відпочинок на поверхні води.
Після зняття навантаження поверхня швидко відновлюється. Це дає унікальний анатомічний ефект — у місцях контакту тіла з поверхнею тиск всюди однаково, що виключає навантаження на судини під час сну.

Чохол зовнішній знімний: стрейч-трикотаж на блискавці.
Чохол внутрішній: захисна сітка.
Надійне та зручне паковання з ручкою для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 12 см |
| Ширина подушки | 39 см |
| Довжина подушки | 60 см |
- Ціна: 1 399 ₴


