Серія дверей Оптима від фабрики «Булат» ― ето прекрасне співвідношення ціни та якості дверей із поліпшеним нижнім замком Barrera 252 (ригель 16 мм) і верхнім сейфовим Barrera D88 (ригель 10 мм), широкою рамою в 100 мм і полотном завтовшки 75 мм. Двері виготовляються на рамі з гнутого профілю завтовшки 1,5 мм з утвором, товщина металу на полотні становить 1,0 мм (у разі виготовлення дверей під порошкове фарбування 1,5 мм), полотно навішується на три петлі.
Комплектація дверей Оптима: ручка на розетці, вічок, 3 антизрізи, 3 посилені петлі, 3 горизонтальні ребра жорсткості, 2 контури ущільнення — термоущільнювач за периметром полотна та на коробці, ключ/тумблер, нашивники завтовшки 16 мм, два замки під серцевину та сувальдного типу.
Двері за Вашим бажанням можуть бути виготовлені в типорозмірах 850-, 950- мм, із застосуванням вологостійкого МДФ, порошкового фарбування та плівки Termopal (для вуличного застосування).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bulat |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості двері | Звуконепроникні, Вогнестійкі, Теплоізоляційні |
| Стан | Новий |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Тип | Дверний блок |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 10 мм |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Конструктивні особливості | З порогом, Глухі, З притвором |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Застосування двері | Квартирні |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Дверний упор | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Лиштви | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Розміри | |
| Глибина коробки | 100 мм |
| Товщина дверей | 75 мм |
| Ширина дверей | 850 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серцевина нижнього замку | Ключ/тумблер |
| Броненакладки серцевини | Так |
| Товщина металу на коробці | 1,5 мм |
| Опція двері для вуличного використання (вологостійкий МДФ і вулична ПВХ плівка) | + 605,00 грн. |
| Нижній замок | Barrera 252 (під серцевину. Ригелі 16 мм) |
| Базовий розмір | 850*950*2050 мм |
| Кількість ребер жорсткості | 3 |
| Серія 400, 500 накладні елементи і молдинги одна сторона | + 325 грн. |
| Верхній замок | Barrera сейфовий D88 (ригелі 10 мм) |
| Товщина наличника | 16 мм |
| Патинування однієї сторони полотна | + 650 грн. |
| Тип рами | Гнутий профіль з притвором |
| Товщина дверного полотна | 75 мм (при порошковому покритті 65 мм) |
| Товщина металу на полотні | 1,0 мм (при порошковому покритті 1,5 мм) |
| Серія 300 (художня фрезерування) одна сторона | + 910 грн. |
| Накладки МДФ плит на полотно | 10/10 мм |
| Малюнок на полотні | Двосторонній |
| Тип ручки | На розетці |
| Кількість антизрізів | 3 |
- Ціна: 6 060 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання від виробника — картон периметром, поліетилен. Доставка по Україні транспортними компаніями, доставка по Києві — щотижня за середовищами.









