Серія дверей Офіс від фабрики «Булат» — це двері для найширшого застосування, призначені для застосування в офісах і квартирах, здатні зовнішнім виглядом тішити око та слугувати надійно та довго. Як і всі двері ТМ Булат, мають три ребра жорсткості, три антизрізи на полотні та три посилені петлі. Двері виготовляються на рамі з гнутого профілюолійний 1,5 мм з утвором завширшки 85 мм, товщина металу на полотні становить 0,8 мм (у разі виготовлення дверей під порошкове фарбування 1,5 мм). Водночас товщина полотна становить 65 мм (у порошковому фарбуванні — 55 мм), полотно утеплене мінеральною ватою, коробка не утеплюється.
Комплектація дверей Офіс: ручка на розетці, вічок, 3 антизрізи, 3 посилені петлі, 3 горизонтальні ребра жорсткості, 2 контури ущільнення — термоущільнювач за периметром полотна та на коробці, ключ/тумблер, нашивники завширшки 10 мм, два замки під серцевину та сувальдного типу з товщиною ригелів 10 мм.
Двері за Вашим бажанням можуть бути виготовлені в типорозмірах 840-, 940- мм, із застосуванням вологостійкого МДФ, порошкового фарбування та плівки Termopal (для вуличного застосування).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bulat |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості двері | Звуконепроникні, Вогнестійкі, Теплоізоляційні |
| Стан | Новий |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Тип | Дверний блок |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 10 мм |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Конструктивні особливості | З порогом, Глухі |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Застосування двері | Квартирні |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Дверні петлі | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Лиштви | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Розміри | |
| Глибина коробки | 85 мм |
| Товщина дверей | 65 мм |
| Ширина дверей | 840 мм |
| Висота дверей | 2040 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серцевина нижнього замку | Ключ/тумблер |
| Броненакладки серцевини | Так |
| Товщина металу на коробці | 1,5 мм |
| Опція двері для вуличного використання (вологостійкий МДФ і вулична ПВХ плівка) | + 605,00 грн. |
| Нижній замок | Barrera (під серцевину 40*40 мм, товщина ригелів 10 мм) |
| Базовий розмір | 840*940*2040 мм |
| Серія 300 (художня фрезерування) одна сторона | + 910 грн. |
| Кількість ребер жорсткості | 3 |
| Серія 400, 500 накладні елементи і молдинги одна сторона | + 325 грн. |
| Верхній замок | Barrera сейфовий (сувальдного типу, товщина ригелів 10 мм) |
| Товщина наличника | 10 мм |
| Патинування однієї сторони полотна | + 650 грн. |
| Тип рами | Гнутий профіль з притвором |
| Товщина дверного полотна | 65 мм (при порошковому покритті 55 мм) |
| Товщина металу на полотні | 0,8 мм (при порошковому покритті 1,5 мм) |
| Ширина рами | 85 мм |
| Накладки МДФ плит на полотно | 10/10 мм |
| Малюнок на полотні | Двосторонній |
| Тип ручки | На розетці |
| Кількість антизрізів | 3 |
- Ціна: 6 400 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання від виробника — картон периметром, поліетилен. Доставка з України транспортними компаніями, розвезення Києвом щотижня про середовище.








