Піч «Гейзер» — має унікальну конструкцію закритої каменки та дає змогу миттєво заповнити баню легкою, дрібнодисперсною парою, створюючи «паровий пиріг» під стелю й ідеальний мікроклімат у лазні.
У закритій камененці, вода через лійку, подається в найгарячішу центральну частину печі, у якій круглі потоки полум'я прогрівають камені до температури 600 °C, у такий спосіб під час заливання води ми отримуємо 60 °C тепла та 60% вологості повітря.
Лазнева піч «Гейзер» вміщує велику кількість каменю, що дає змогу прибрати конвекцію й захистити від ІЧ-випромінювання, віддаючи лише м'яке тепло від каменів і печі.
Піч економна та проста у використанні, її легко топити, отримуючи можливість використання дрібнодисперсної пари, прогрітого понад 400 °C і звичайного 200 °C пари.
Піч Гейзер подарує незабутні відчуття від часу, проведеного в парній, це ідеальне рішення для лазні.
У закритій камененці, вода через лійку, подається в найгарячішу центральну частину печі, у якій круглі потоки полум'я прогрівають камені до температури 600 °C, у такий спосіб під час заливання води ми отримуємо 60 °C тепла та 60% вологості повітря.
Лазнева піч «Гейзер» вміщує велику кількість каменю, що дає змогу прибрати конвекцію й захистити від ІЧ-випромінювання, віддаючи лише м'яке тепло від каменів і печі.
Піч економна та проста у використанні, її легко топити, отримуючи можливість використання дрібнодисперсної пари, прогрітого понад 400 °C і звичайного 200 °C пари.
Піч Гейзер подарує незабутні відчуття від часу, проведеного в парній, це ідеальне рішення для лазні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 22000 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 140 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм парної | 22 куб. м |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 240 ₴


