Піч «Гейзер» – має унікальну конструкцію закритої кам'янки і дозволяє миттєво заповнити лазню легкою, дрібнодисперсною парою, створюючи «паровий пиріг» під стелю та ідеальний мікроклімат у лазні.
У закритій кам'янці вода через лійку подається в найгарячішу центральну частину печі, в якій кругові потоками полум'я прогрівають каміння до температури 600 °С, таким чином при заливанні води ми отримуємо 60 °С тепла і 60 % вологості повітря.
Банна піч «Гейзер» вміщує велику кількість каменю, що дозволяє прибрати конвекцію та захистити від ІЧ випромінювання, віддаючи лише м'яке тепло від каміння та печі.
Піч економічна і проста у використанні, її легко топити, отримуючи можливість використання дрібнодисперсної пари, прогрітої більш ніж 400°С і звичайної 200°С пари.
Піч Гейзер подарує незабутні відчуття від часу проведеного в парній, це ідеальне рішення для лазні.
У закритій кам'янці вода через лійку подається в найгарячішу центральну частину печі, в якій кругові потоками полум'я прогрівають каміння до температури 600 °С, таким чином при заливанні води ми отримуємо 60 °С тепла і 60 % вологості повітря.
Банна піч «Гейзер» вміщує велику кількість каменю, що дозволяє прибрати конвекцію та захистити від ІЧ випромінювання, віддаючи лише м'яке тепло від каміння та печі.
Піч економічна і проста у використанні, її легко топити, отримуючи можливість використання дрібнодисперсної пари, прогрітої більш ніж 400°С і звичайної 200°С пари.
Піч Гейзер подарує незабутні відчуття від часу проведеного в парній, це ідеальне рішення для лазні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 16000 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 123 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм парної | 16 куб. м |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 580 ₴


