
Фабрика міжкімнатних дверей Корфад виготовляються за італійською технологією на сучасному обладнанні МДФ-лінтуса 16х80х2070 мм.
Як декоративного покриття застосовується ультрамодний італійський екокошпон Sincrolam компанії "Lamitex crl", лідера ринку екологічних меблевих покриттів з 2001 р. (Продукція не містить формальдегідів, фенолів і розчинників).
Екошпон Sincolarm — це багатошаровий ламінат (продукт високотехнологічний, з високими показниками екологічності та міцності), що отримується внаслідок тривалого пресування деревних волокон і синтетичних сполучних.
Плінтуси Корфад доступні в пакованні по 5 шт. в наступному колірному виготовленню:




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korfad |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Ширина | 16 мм |
| Покриття | Ламіноване |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Різні кольори |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Довжина | 2070 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори плінтуса | Венге, горіх, дуб грей і білений дуб |
- Ціна: 281 ₴









