
Фабрика міжкімнатних дверей Корфад виготовляються за італійською технологією на сучасному обладнанні телескопічні Г-подібні натислі 30х70х2150 мм. Завдяки Г-подібному крилі, що висувається, можливе додатково регулювати натислі під товщину отвору до 20 мм.
Як декоративного покриття застосовується ультрамодний італійський екокошпон Sincrolam компанії "Lamitex crl", лідера ринку екологічних меблевих покриттів з 2001 р. (Продукція не містить формальдегідів, фенолів і розчинників).
Екошпон Sincolarm — це багатошаровий ламінат (продукт високотехнологічний, з високими показниками екологічності та міцності), що отримується внаслідок тривалого пресування деревних волокон і синтетичних сполучних.
Наявність Корфад доступні в наступний колірному виготовленню:




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Korfad |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка поверхні | Ламінат |
| Форма дверної коробки | Прямокутна |
| Вид дверного погонажу | Налічник |
| Тип дверного погонажу | Телескопічний |
| Матеріал погонажу | МДФ |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Форма лиштви | Плоский |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 2150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори дверної коробки | Венге, горіх, дуб грей і білений дуб |
- Ціна: 250 ₴




