
Міжкімнатні двері Корфад виготовляються за італійською технологією на сучасному обладнанні та являють собою складну філелянову (збірну) конструкцію, каркас якої виготовлений у формі євробруса (Зрощений масив деревини) завтовшки 40 мм і центральної філелянчастої частини виготовленої з МДФ завтовшки 10 мм. Така каркасна конструкція забезпечує одночасно легкість і міцність виробу.
Як декоративного покриття застосовується ультрамодний італійський екокошпон Sincrolam компанії "Lamitex crl", лідера ринку екологічних меблевих покриттів з 2001 р. (Продукція не містить формальдегідів, фенолів і розчинників).
Екошпон Sincolarm — це багатошаровий ламінат (продукт високотехнологічний, з високими показниками екологічності та міцності), що отримується внаслідок тривалого пресування деревних волокон і синтетичних сполучних.
Перевага монтажу дверних полотен Корфад у використанні європейського способу встановлення — тип дверного блока "телескоп" — це безпотяговий спосіб монтажу дає змогу з'єднувати натиснельники, добори та дверну коробку за засобами пазів і точніше регулювати дверний блок під розмір отвору.
Моделі дверей колекції Porto доступні в подальшому колірному виготовленню:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korfad |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Стан | Новий |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип скла | Матове |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Конструктивні особливості | Рамкові, Фільончасті |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Екошпон |
| Комплектація | |
| Ущільнювачі | Так |
| Лиштви | Так |
| Розміри | |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина полотна, мм | 600, 700, 800 і 900 мм (400 мм під замовлення) |
| Опція заміна скла білий сатин (стандарт) на сатин бронзу | + 10% |
| Зміна висоти полотна | висота 1800-2060 мм +20%, висота 2070-2200 мм +35% |
| Гарантійний термін експлуатації дверного полотна | 48 міс. |
| Зміна ширини полотна | Ширина від 375-890 мм +20%, 910-1000 мм +35% |
- Ціна: 3 166 ₴



