Серія дверей Люкс від фабрики «Булат» ― це елітна комплектація вхідних дверей «сердцем» якої є один із найкращих комбінованих (двохсистемних) замків Mottura 797. Підвищена надійність двоключевих замків Mottura гарантує максимальну безпеку через залежного замикання обох механізмів, запатентовані механізми проти висвердлювання та втискання ригелів, , а також ключі зі змінним кодуванням. Двері на рамі з гнутого профілю з чверть завтовшки 2,0 мм і завширшки 130 мм (рама утеплена), дверне полотно завтовшки 87 мм із МДФ накладками по 16 мм із двох боків, з двома контурами термоущільнення, полотно додатково утеплюється фольгованою ізоляцією з коефіцієнтом теплового відбиття приблизно 90%. Броненакладка нижнього замка втоплена, що перешкоджає несанкціонованому розкриванню.
Комплектація дверей Люкс: ручка на розетці, оченят, 2 антизрізи, 3 петлі, 3 горизонтальні ребра жорсткості, 2 контури ущільнення — термоущільнювач за периметром полотна та на коробці, ключ/тумблер, наповнювачі завтовшки 19 мм, двоключовий замок Mottura з вертикальними тягами вгорі та внизу, утоплена броненакладка нижнього замка, фольгований утеплювач.
Двері за Вашим бажанням можуть бути виготовлені в типорозмірах 850-, 950- мм, із застосуванням вологостійкого МДФ, порошкового фарбування та плівки Termopal (для вуличного застосування).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bulat |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості двері | Звуконепроникні, Теплоізоляційні |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Тип | Дверний блок |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З порогом, Глухі |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Застосування двері | Квартирні |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Обробка поверхні двері | Плівка |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Дверні петлі | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Лиштви | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Розміри | |
| Товщина дверей | 87 мм |
| Ширина дверей | 850 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опція двостороннє покриття полотна (850, 950 мм) плівкою TERMOPAL для вуличного використання | + 465 грн. |
| Двухключевой замок | Mottura 797 з тягами вгору і вниз |
| Тип рами | Гнутий профіль з притвором |
| Додаткове замикання | Нічна засувка |
| Порошкове покриття дверей (кольори по каталогу RAL: коричневий RAL 8017, сірий RAL 9006, антик мідь, золото антик) | + 530 грн. |
| Опція двостороннє покриття полотна | + 465 грн. |
| Базовий розмір | 850*950*2050 мм |
| Серцевина нижнього замку | Ключ/тумблер |
| Броненакладки серцевини | Так, втоплена |
| Товщина металу на коробці | 2,0 мм |
| Кількість ребер жорсткості | 3 |
| Порошкове покриття дверей (кольори коричневий RAL 8017, сірий RAL 9006, антик мідь, золото антик) | + 585,00 грн. |
| Додаткове утеплення дверного полотна | Фольгований утеплювач |
| Порошкове покриття двері | + 530 грн. кольори коричневий RAL 8017, сірий RAL 9006, антик мідь, золото антик |
| Товщина наличника | 19 мм |
| Опція двостороннє покриття полотна (850, 950 мм) плівкою TERMOPAL для вуличного використання | + 515,00 грн. |
| Товщина дверного полотна | 87 мм (при порошковому покритті 70 мм) |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм (при порошковому покритті 2,0 мм) |
| Утеплення дверної коробки | Так, мінеральна вата |
| Ширина рами | 130 мм |
| Накладки МДФ плит на полотно | 16/16 мм |
| Малюнок на полотні | Двосторонній |
| Тип ручки | На розетці |
| Кількість антизрізів | 2 |
- Ціна: 13 300 ₴










